top of page
5.png
1.png
3.png
2.png

Hakkımızda

Türkiye’nin oyun eğlence sektöründeki yeni markası Kinderland, 2022 yılında hizmet vermeye başlamıştır. Sabah Market iştiraki olan Kinderland ilk işletmesini Giresun’da Softplay, Trambolinpark ve her yaşa hitap eden eğlence makineleri ile birlikte Sabah Alışveriş Merkez’inde açarak bulunduğu ilde eğlencenin merkezi konumuna gelmiştir. All-in-One konsepti ile birlikte ziyaretçilerine softplay ürünlerinin hepsini tek seferde kullanım hakkına sahip tutarak aile dostu anlayışımız ile kaliteli, güvenli, hijyenik ve güler yüzlü personelimiz ile hizmet vermekteyiz.

5.png
4.png
2.png
1.png
3.png

Misyon

“Mutlu Çocuk, Mutlu Aile“ mottomuz ile; Çocukların güvenle ve eğlence dolu bir şekilde vakit geçirebilecekleri, yaratıcılıklarını ve sosyal becerilerini geliştirebilecekleri, aynı zamanda ailelerin de rahatlıkla zaman geçirebilecekleri çocuk eğlence merkezleri sunmak. Çocukların hayal güçlerini destekleyen, etkileşimli, yenilikçi ve eğitici aktiviteler sunarak gelişimlerine katkıda bulunmak ve kaliteli hizmet anlayışımızla müşterilerimizin memnuniyetini en üst seviyede tutmayı amaçlıyoruz.

Vizyon

"Her çocuk eğlenmeyi hak eder." yaklaşımımız ve aile dostu fiyat politikası ile çocuklarımızın hijyenik, mutlu ve yaratıcı bir ortamda oyunlar oynayarak keyifli vakit geçirmelerini hedefleyen, Türkiye'nin dört bir yanındaki çocukların sağlıklı bir şekilde oyun oynamalarını, öğrenmelerini ve gelişmelerini sağlayan, Türkiye'de çocuk eğlence merkezi denince ilk akla gelen firmalar arasında yer almayı hedefliyoruz. 

bottom of page